Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Вибір підручників 5 клас

Дата: 12 вересня 2018 о 15:57, Оновлено 3 червня 2022 о 10:13

Вступ до історії https://portfel.info/load/5_klas/vstup_do_istoriji_ukrajini/shhupak_2018_rik/36-1-0-25877

Інформатика https://ru.calameo.com/read/005443551b68b187b6050

ПРОТОКОЛ  № 3

засідання педагогічної ради

Догмарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

від 24 квітня 2018 року

Голова – Прохіна Л.Ф.

Секретар – Коваль А.О.

Присутні – 14 осіб

Порядок денний:

1. Про схвалення вибору проектів підручників для 5,10 класів

(Інформує заступник директора з навчально-виховної роботи Широка-Кобець С.В.)

1. СЛУХАЛИ:

Широку-Кобець С.В., заступника директора з навчально-виховної роботи, яка ознайомила присутніх з листом Міністерства освіти і науки України від 11.04.2018 року №1/9 – 222 «Про забезпечення виконання наказу Міністерства освіти і науки України 21 лютого 2018 року №176» та розповіла, що згідно з інструктивно-методичними рекомендаціями вчителі школи з 17 квітня 2018 року ознайомилися з фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників для 5, 10 класів за посиланням lib.imzo.gov.ua. та здійснили свій  вибір.

ВИРІШИЛИ:

1.1. Схвалити вибір проектів підручників для 5 класів:

- «Вступ до історії» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Щупак І.Я., Піскарьова І.О., Бурлака О.В.

- «Інформатика» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Коршунова О.В., Завадський І.О.

1.2. Схвалити вибір проектів підручників для 10 класів:

- «Українська мова  (профільний рівень)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Ворон А.А., Солопенко В.А.

- «Українська література  (профільний рівень)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Парахненко В.І.

- «Зарубіжна література (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Міляновська Н.Р.

- «Історія України  (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Бурнейко І.О., Хлібовська Г.М., Крижановська М.Є., Наумчук О.В.

- «Всесвітня історія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Щупак І.Я.

- «Громадянська освіта (інтегрований курс, рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Бакка Т.В., Марголіна Л.В., Мелещенко Т.В.

- «Англійська мова (10-й рік навчання, рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Карпюк О.Д.

- «Мистецтво (рівень стандарту, профільний рівень)» підручник для 10 (11) класу закладів загальної середньої освіти авт.: Гайдамака О.В.

- «Інформатика (рівень стандарту)» підручник для 10 (11)  класу закладів загальної середньої освіти авт.: Бондаренко О.О., Ластовецький В.В., Пилипчук О.П., Шестопалов Є.А.

- «Біологія і екологія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Соболь В.І.

- «Географія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Бойко В.М., Брайчевський Ю.С., Яценко Б.П.

- «Фізика (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В.М.)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Бар’яхтар В.Г., Довгий С.О., Божинова Ф.Я., Кірюхіна О.О., за редакцією Бар’яхтар В.Г., Довгий С.О.

- «Хімія  (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Ярошенко О.Г.

- «Захист Вітчизни (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Гарасимів І.М., Пашко К.О., Фука М.М., Щирба Ю.П.

- «Захист Вітчизни (рівень стандарту «Основи медичних знань»)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Лелека В.М., Бахтін А.М., Винограденко Е.В.

- «Технології (рівень стандарту)» підручник для 10 (11) класу закладів загальної середньої освіти авт.: Туташинський В.І., Кірютченкова І.В.

1.3. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Широкій-Кобець С.В.

1.3.1. До 27 квітня 2018 року здійснити вибір підручників в програмі «Курс: школа».

1.3.2 До 02 травня 2018 року передати результати вибору проектів підручників в паперовому та електронному вигляді до відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації в Херсонській області.

1.3.3.  До 02 травня 2018 року оприлюднити протокол педагогічної ради на веб-сайті школи.

1.4. Інформацію про виконання даного рішення заслухати на педагогічній раді в травні 2018 року.

1.5. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Голова                          Л.Ф. Прохіна

Секретар                      А.О. Коваль

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.