Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Місячник народних свят та обрядів

Date: 26 січня 2022 о 13:31, Refreshed 28 січня 2022 о 16:07
101 view

З метою організації змістовного дозвілля дітей у новорічні та різдвяні свята, у період зимових канікул, виховання молодого покоління в дусі поваги до народних звичаїв та обрядів у закладі з 13 грудня 2021 року по 14 січня 2022 року проведено Місячник народних свят та обрядів, протягом якого педагогом-організатором,  класоводами та класними керівниками організовано ряд заходів щодо святкування Дня Святого Андрія, Дня Святого Миколая та Нового року.

Святкування розпочалися із заходів для учнів 8, 9 та 10-11 класів «Андріївські вечорниці», які були проведені класними керівниками (Тейфурова О.В., Васяніна Т.М., Кукош В.Д., Ярошко Л.В.). Під час заходів діти ознайомилися з традиціями святкування цього дня.

Поринути у світ казки змогли учні 1 класу разом з класоводом Тараненко Ю.Ю. під час свята «Запалюємо зорі до Дня Миколая». Весело та цікаво провели час учні 2,4  та 3 класів. Були проведені інформаційна хвилинка з переглядом відео «Святий Миколай» (класовод Бєлінська К.Д.) та свято «У дитинства край іде Святий Миколай» (класоводи Корнійчук Н.О., Дятлова О.Д).

Возможно, это изображение (3 человека, ребенок, люди сидят, люди стоят и в помещении)

Не менш цікавим відбулося свято для учнів 6 класу «Світом Миколай мандрує!» під керівництвом класного керівника Галицької Л.І. Діти весело та цікаво провели час, взяли активну участь у всіх конкурсах та отримали багато гарних  вражень.

Учні 5 та 7 класів долучилися до свята виготовляючи чобітки для подарунків від Святого Миколая. То ж невдовзі Миколай завітоав і до них та наповнив чобітки солодощами.

Возможно, это изображение (5 человек, ребенок, люди стоят и люди сидят)

Возможно, это изображение (3 человека, ребенок, люди сидят и в помещении) Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят, в помещении и текст «C TIEA T0 LOGITL" OTT 3 AHem cBRToro mиKoлaR! SHOT ON REDMI 7 AI DUAL CAMERA»)

Під час святкування Нового року педагог-організатор Раджабова Мурадьє підготувала цікаві та різноманітні конкурси для дітей кожної вікової категорії. Також був проведений новорічний маскарад, де діти демонстрували підготовлені заздалегідь карнавальні маски. У кінці свята Дід Мороз не залишив жодну дитину без подарунка.

Возможно, это изображение (6 человек, люди стоят и в помещении) Возможно, это изображение (4 человека, ребенок, люди стоят, в помещении и дерево)

Возможно, это изображение (8 человек и люди стоят) Возможно, это изображение (6 человек, люди стоят, в помещении и текст «3 HoBиm POKOMA 2022 SHOT ON REDMI7 Al DUAL CAMERA»)

З  13  по 24 грудня серед учнів 1-11 класів була організована виставка творчих робіт «Новорічна композиція».

Возможно, это изображение (в помещении и текст «SHOT ON REDMI 7 AI DUAL CAMERA») Возможно, это изображение (в помещении и текст «SHOT ON REDMI 7 AI DUAL CAMERA»)

Возможно, это изображение (в помещении и текст «SHOT ON REDMI AI DUAL CAMERA») Нет описания фото.

Усі класи взяли активну участь у виставці новорічних плакатів, якими були прикрашені стіни нашого закладу. Педагогом-організатором Раджабовою М.Б. були створені святкові фотозони, які надали чудового та святкового настрою для кожного працівника та учня закладу.

Нет описания фото. Возможно, это изображение в мультипликационном стиле

Також було організовано привітання для спонсорів закладу з різдвяними та новорічними святами учнями, педагогом-організатором та керівником гуртка «Співучі нотки».

Возможно, это изображение (7 человек, люди стоят и на открытом воздухе) Возможно, это изображение (6 человек и люди стоят)

Возможно, это изображение (8 человек, люди стоят и в помещении) Возможно, это изображение (6 человек, люди стоят, в помещении и текст «JAFF JAFF»)

Comments:
Only authorized users can leave comments.